Vítejte

Ubytování v Praze

Nabízíme útulné a cenově dostupné pokoje s vlastním sociálním zařízením s WiFi internetem na každém pokoji zdarma. Hotel Prague City se nachází v bezprostřední blízkosti historického centra Prahy, a to pouhých 10 - 15 minut chůze ze Starého města, a jako takový představuje ideální výchozí bod pro objevování celého města. Většina pražských kulturních a turistických zajímavostí je dostupná během několika málo minut.

Dovolená v Praze

Naplánujte si své prázdniny v Praze! Můžeme Vám pomoci téměř s čímkoliv - doporučíme a objednáme poznávací City Tours, vyhlídkovou plavbu na lodi, zarezervujeme vstupenky do divadla, opery či na koncert, poradíme, kde si pronajmout automobil nebo kam vyrazit mimo Prahu. Neváhejte nás prosím kontaktovat ohledně toho, za čím do Prahy přijíždíte, a my se vynasnažíme, aby Vaše dovolená byla skutečně čas plný odpočinku a ne stresujícího plánování.

local_dining

Stravování v okolí

V okolí hotelu se nachází nepřeberné množství restaurací a stravovacích zařízení všech druhů a kategorií. Ačkoliv se hotel nachází v bezprostřední blízkosti centra, ceny jsou přitom výrazně příznivější a kvalita srovnatelná – vybere si zcela každý. Mnoho podniků nabízí teplá jídla po celou noc či dovoz jídla přímo na hotel.

account_balance

Historie

Budova hotelu, stejně jako většina ostatních domů v Praze 3 - Žižkově - byla postavena v průběhu 19.století a opakovaně rekonstruována v průběhu 20.století. Žižkov se tak postupně z dělnické osady a centra zrodu politické levice v Čechách transformoval v kulturní a společenské centrum a jednu z nejvíce kosmopolitních částí Prahy.

local_bar

Noční život

Žižkov je centrem pražské kultury - a to jak alternativní, tak oficiální. Divadlo Járy Cimrmana naleznete cca 100m od budovy hotelu, Palác Akropolis je vzdálen 4 minuty chůze. Konečné číslo všech hudebních klubů, malých i větších divadel, hospod i hospůdek s posezením vevnitř i venku se stále mění, jisté však je, že širší možnost výběru jinde v České republice není.

wifi

Wi-Fi

V celém hotelu se hosté mohou připojit k vysokorychlostnímu bezdrátovému internetu zdarma. Během check-inu na recepci host obdrží přístupová hesla a může se ihned připojit. Na recepci jsou také zdarma k dispozici dva počítače s připojením na internet a s možností tisku (letenky, vstupenky…).

local_phone
Reception

+420 222 782 483

place
Czech Republic

Stitneho 13, Prague 3

business
VAT Nr.

CZ6103230529