Pokoje

Vybavení pokojů

Každý pokoj sestává z ložnice a vlastní, soukromé koupelny (vybavené vanou či sprchovým koutem a WC). Všechy pokoje kategorie "Comfort" se skládají se dvou stavebně oddělených pokojů a stejným způsobem vybavenou koupelnou. Na pokoji také naleznete TV se satelitním přijímačem - k dispozici je široký výběr kanálů vysílaných v mnoha světových jazycích. WiFi signál je samozřejmostí a je k dispozici zdarma ve všech prostorách hotelu.

Snídaně

Snídaně jsou podávány formou bufetu (kontinentální snídaně) mezi 8. a 10. hodinou ranní v útulné, nekuřácké atmosféře. V případě potřeby není problém objednat snídaně i mimo tuto oficiální dobu ve formě snídaňových balíčků, které je možné odnést si s sebou. Hosté si mohou vybírat ze dvou druhů šunky (vepřové či kuřecí), salámu, dvou druhů sýra, vajíček natvrdo, paštiky, cornflakes, mléka, jogurtu, marmelády, medu, másla, toastového či klasického chleba, sezónního ovoce a zeleniny, čaje či kávy a dvou druhů ovocných džusů. Samozřejmě není problém zastavit se namísto snídaně pouze na šálek kávy či čaje. Na základě přání hostů je možné objednat i polopenzi či plnou penzi.

Večeře/obědy

Zřejmě máte zažité hotely jako místa, kde je možné se nasnídat a poté již nezávisle vyrazit ven za tím, co Vás do té či oné lokality přitáhlo. Po návratu do hotelu se ovšem můžete často ocitnout v situaci, kdy jste po celodenním výletě unavení a trápí Vás hlad; hledání supermarketu či jiného podniku v cizím městě za těchto podmínek nemusí být příjemné. V našem hotelu není problém dopřát si teplé jídlo k večeři či k obědu, a to i s polévkou a salátem. Pro větší skupiny můžeme zajistit raut, a to i vegetariánský, v útulné nekuřácké atmosféře. Ideální volba pro návštěvníky, kteří po náročném dni nemají v oblibě předražené a hlučné podniky v centru.

local_phone
Reception

+420 222 782 483

place
Czech Republic

Stitneho 13, Prague 3

business
VAT Nr.

CZ6103230529